ברוכים הבאים לדַּעתַּ'חוֹק

מערכת דַּעתַּ'חוֹק מאגדת בתוכה מעל 350 דרישות חוק בתחומי הסביבה, הבטיחות וההיערכות לחירום. דרישות אלה כוללות: חוקים, תקנות, צווים, הנחיות ממשרדי ממשלה וגופים ציבוריים שונים ותקנים רשמיים.

מנויי דַּעתַּ'חוֹק יקבלו שם משתמש וסיסמא לצורך כניסה למערכת. התחברות למערכת תציג למנויים את כל דרישות החוק התקפות בישראל בתחומים אלה ואת התקצירים שלהן, והם אף יוכלו לעיין בלשון הדרישה עצמה. כל זה במקום אחד!

מנויי דַּעתַּ'חוֹק יכולים למיין את דרישות החוק באמצעות קטגוריות ראשיות (סביבה, בטיחות והיערכות לחירום), או באמצעות סינון מתקדם הכולל מגוון של תת קטגוריות. מיון זה מאפשר למנויים לבחור רק את דרישות החוק הרלוונטיות להם או לארגון שבו הם עובדים, וליצור לעצמם תיקייה אישית.

צוות דַּעתַּ'חוֹק התאים לכל דרישת חוק מספר שאלות ייעודיות שהתשובה עליהן היא כן ולא. כאשר מנוי עונה "כן" על שאלה מסוימת, מתוספת דרישה זו אוטומטית לתיקייה אישית משלו. כך יכול המנוי לאגור לעצמו את דרישות החוק הרלוונטיות אליו, להיכנס לתיקייה שלו בכל זמן נתון ולהפיק לעצמו ישירות לתיבת המייל דו"ח הכולל את רשימת הדרישות שסימן.

בכל פעם שהמנוי נכנס למערכת דַּעתַּ'חוֹק הוא יכול לזהות בקלות את דרישות החוק החדשות שנוספו – הן צבועות בצבע בולט, ולבחור האם להוסיף אותן לתיקייתו האישית.

כך למעשה המנוי מיודע ומעודכן בכל זמן בדרישות חוק חדשות, וניהול תחום הסביבה, הבטיחות וההיערכות לחירום הופך קל ויעיל.

מערכת דַּעתַּ'חוֹק מציעה לך

  • זמינות ונגישות בכל עת ומכל מקום
  • ניהול מידע אינטראקטיבי
  • עדכונים מיידיים של דרישות חוק חדשות באתר ובמייל
  • צוות מומחים לפתרון של מכלול בעיות

הכירו את צוות דַּעתַּ'חוֹק

ילנה ולד
ילנה ולדיועצת סביבה, בטיחות ואיכות
ילנה ולד, יועצת סביבה, בטיחות ואיכות, בעלת חברת EHS CONSULTING. עובדת עם מפעלים תעשייתיים וארגונים שונים מעל 10 שנים. מתמחה בליווי ארגונים להסמכה לתקנים OHSAS 18001, ISO 14001 ו-ISO 9001, וכן בתחזוקת התקנים, בשיפור תהליכים ובהתאמות הארגון ופעילותו לדרישות רגולטוריות.
בעלת תואר שני (M.A) בתקשורת ותואר שני נוסף (M.A) ביעוץ ארגוני. בעבר חוקרת של המרכז לחקר בטיחות והנדסת אנוש בטכניון.
הדבר החשוב לי ביותר בעבודה הוא להתאים את תהליך העבודה ללקוח, ליידע אותו בדרישות הסביבה, הבטיחות והחירום שבתחום הפעילות של ארגונו ולהכשיר אותו לעבודה עצמית עם מרב הכלים שברשותי.
הרעיון לבנות את אתר דַּעתַּ'חוֹק נולד בדיוק מסיבה זו – במטרה לספק לארגונים אמצעי לעמידה בדרישות חוק דינמיות ומשתנות. הצוות שלנו מורכב ממקצוענים בתחומים שונים שמשלימים זה את זה ויחד יכולים להבטיח ללקוחות שלנו מענה כולל ועדכני לנושאי הרגולציה בתחומי הסביבה, הבטיחות והחירום.
בזמני החופשי אני אוהבת לטייל בשבילי הארץ, להקשיב לטבע ולקרוא ספר טוב.
ליצירת קשר – נייד: 050-7450819 או בדוא"ל:
elena@ehs-consulting.co.il
אריאל אלסנר
אריאל אלסנרעורך דין
עורך דין אריאל אלסנר, מומחה בתחום דיני איכות הסביבה והמשפט הסביבתי בישראל ועוסק בעריכת דין מזה כ-14 שנים.
בוגר תואר ראשון בלימודי קרקע ומים ואיכות הסביבה מטעם הפקולטה לחקלאות ברחובות (.Bsc.Agr) ובעל תואר ראשון במשפטים (LL.B).
בימים אלה מסיים את לימודיו לתואר שני (M.A) בבית הספר פורטר ללימודי סביבה באוניברסיטת תל אביב.
אני מייעץ, מלווה ומייצג לקוחות רבים ממגוון הקשת הרגולטיבית הסביבתית, בין היתר בבקשות לקבלה ולחידוש של רישיונות עסק והיתרים סביבתיים והתאמתם ללקוחות, ובהטמעת תהליכים רגולטיביים נדרשים מעסקים וממפעלים. כמו כן אני משמש פרשן משפטי באמצעי תקשורת שונים ומסייע ללקוחות פרטיים רבים בהפסקתם של מפגעים סביבתיים, כגון מפגעי רעש, ריח, קרינה, שפכי מפעלים וכיו"ב.
דַּעתַּ'חוֹק הוא One Stop Shop לכל מי שעוסק בתחום הסביבה, הבטיחות וההיערכות לחירום. בחרתי לקחת חלק בהקמה והליווי של האתר ומאגר המידע שבו, כיוון שהוא מאפשר לי להתמקד בדרישות המשפטיות הספציפיות של כל לקוח, ולספק לו הן מענה מקצועי נכון ומדויק והן את הכלים הטובים והעדכניים ביותר להתמודדות עם דרישות החוק השונות עכשיו, ולמען הדורות הבאים.
אני עובד ומתגורר בכפר ויתקין. נשוי ואב לשנים ובזמני הפנוי רוכב על אופני הרים ומטורף על מזג אויר, טבע ובעלי חיים.
ליצירת קשר – נייד: 050-5268081 או בדוא"ל: arieladv@hotmail.com
עינת בן עזרא
עינת בן עזראמידענית
עינת בן עזרא, עוסקת בשירותי מידע משנת 2009 ובעלת חברת dignet המספקת שירותי מידע ותוכן.
בוגרת לימודי מידענות מטעם יחידת לימודי החוץ של הטכניון.
מתמחה ברגולציה ובעלת ניסיון רב בהכנת סקרי שוק, דו"חות יעודיים, ניוזלטרים ומצגות הדרכה בנושאים שונים. מאחוריי עבודה משותפת עם משרדי ממשלה ועם ארגונים גדולים וחברות מובילות במשק.
מבחינתי מידענות היא לא רק תחום עיסוק, היא אתגר יומיומי מרתק המאפשר לי לעשות מה שאני הכי אוהבת – לשוטט ולנבור באינטרנט, להיות מיודעת על מגמות חדשות ואז לבוא ולהתריע עליהן לעולם.
וזו גם אחת הסיבות להקמת מאגר המידע של דַּעתַּ'חוֹק. במטרה להיות עם האצבע על הדופק עבורכם, הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים, ליידע ולשמר אתכם מעודכנים בכל עת באמצעות האתר וגם ישירות אליכם במייל, במה שמתרחש ובמה שעתיד לקרות בתחומי הסביבה, הבטיחות והחירום.
בין לבין אני והאיש שלי מגדלים שלושה בנים, שתי כלבות וארבעה חתולים ומשמשים משפחת אומנה לכל מיני משוטטים אחרים.
ליצירת קשר – נייד: 052-2475453 או בדוא"ל: einat@dignet.co.il